--
  • Kamera Hikvision IP 4MP PTZx4 HWP-N2404IH-DE3 C

Symbol: 9568092678
899.00 -17% 750.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 14
Paczkomaty InPost (przedpłata) 14
Paczkomaty InPost (pobranie) 20
Kurier (Przedpłata) 25
Kurier (Pobranie) 35
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 500030040

Zostaw telefon
image

Producent: Hikvision

Przetwornik:

1/3" CMOS Progressive scan

Rozdzielczość: 4 Mpx

Obiektyw: 2.8-12mm

Standard transmisji: IP

Kompresja obrazu: H.265+/ H.265/ H.264+/ H.264/ MJPEG

Oświetlacz IR: 20m

Funkcje obrazu: True WDR, 3D-DNR, BLC, HLC, ROI

Inne: IK10, Slot microSD

Klasa szczelności: IP66

Zasilanie: 12V DC, PoE

Wiodący na świecie dostawca rozwiązań do monitoringu CCTV marka HIKVISION, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku wprowadziła do swojej oferty serię produktów HiWatch, łącząc bardzo wysoką jakość produktów z atrakcyjną ceną. Jako oficjalny dystrybutor marki HIKVISION pragniemy państwu zaproponować szeroki wybór produktów z serii HiWatch.

image
image

Kompresja H.265+/H.265

W kamerze zaimplementowano kilka metod kompresji H.265+, H.265, H.264+, H.264, MJPEG. Standard H.265 pozwala w stosunku do H.264 ograniczyć o połowę strumień danych i zapotrzebowanie na pojemność dyskową. Dzięki temu można zastosować dyski twarde o połowę mniejszej pojemności lub przechowywać nagrania dwa razy dłużej. Standard H.265+ oraz H.264+ to metody kompresji opracowane przez firmę Hikvision, bazujące na kompresjach H.265 i H.264, które zostały zoptymalizowane pod kątem pracy w systemach monitoringu CCTV. Ich zastosowanie pozwala jeszcze bardziej zmniejszyć strumień danych w stosunku do H.265, H.264. Dzięki zaimplementowaniu kilku metod kompresji, kamera może zostać wykorzystana do budowy monitoringu w oparciu o nowoczesne rejestratory z kompresją H.265 (seria DS-76/77/96NI-I/K wspiera kompresję H.265+, H.265, H.264+, H.264) jak i starsze modele wspierające H.264 (seria DS-76/77NI-E wspiera kompresję H.264+, H.264) .

Hik-Connect to aplikacja mobilna, przeznaczona na telefony komórkowe działające w oparciu o system operacyjny Android oraz iOS. Może być stosowana do zdalnego podglądu obrazu na żywo z rejestratorów DVR, NVR, kamer sieciowych z wykorzystaniem sieci Wi-Fi, 2G lub 3G a także do podglądu nagrań zapisanych na rejestratorze. Aplikacja pozwalana łączność za pomocą adresów IP oraz za pośrednictwem chmury P2P.

image
image
image

Regulowany kąt nagrywania

4x zoom z automatyczną optyką

Wykorzystywany w kamerze przetwornik CMOS w rozmiarze 1/3 cala oraz obiektyw o zmiennej ogniskowej 2.8-12mm pozwalają na uzyskanie kąta obserwacji od 93° do 29° w poziomie. Możliwość regulacji kąta sprawia, iż prezentowana kamera nadaje się idealnie do realizowania podglądu i nagrywania zarówno ogółu zdarzeń jak i rejestracji detali na monitorowanym obiekcie.

Dodatkowym atutem kamery HWP-N2404IH-DE3 są funkcje automatycznego wyostrzenia oraz zdalnej regulacji optyki, tzw.  motozoom oraz autofocus. Obiektywy urządzeń wyposażonych w te funkcje mogą być w pełni regulowane zdalnie, np. z poziomu rejestratora, programu VMS lub aplikacji mobilnej bez konieczności ingerowania w obudowę kamery. Dzięki trybowi autofocus kamera sama znajduje punkt ostrości, zapewniając czytelny i wyraźny obraz.

Rys. 2 Porównanie kątów nagrywania dla różnych obiektywów (przy przetworniku 1/2.8")

Pełna widoczność w nocy

Technologia EXIR

Kamery z nowej serii Hiwatch posiadają zintegrowane oświetlacze podczerwieni pozwalające na skuteczne nagrywanie obrazu, nawet w warunkach całkowitego braku oświetlenia w otoczeniu. Dodatkowo promienniki IR zostały wykonane w technologii EXIR, uzyskując rozkład oświetlenia o charakterze prostokątnym - oznacza to, iż promienniki EXIR doświetlają scenę znacznie bardziej równomiernie niż standardowe oświetlacze, co przekłada się na wzrost poziomu widoczności detali na nagrywanym obrazie.

Kolejnym atutem oświetlaczy w kamerach Hiwatch jest zastosowanie czarnego szkła (tzw. Black Glass), które skutecznie ukrywa diody podczerwieni oraz przekłada się na walory estetyczne kamery.

Rys. 3 Oświetlacz IR tradycyjny (lewy), oświetlacz EXIR (prawy)

Zasilanie poprzez PoE

Przesył danych i zasilania jednym przewodem

Kamera przemysłowa HWP-N2404IH-DE3 wykorzystuje dwie metody zasilania - klasycznie przez gniazdo 12VDC lub bezpośrednio przez skrętkę UTP z wykorzystaniem technologii Power over Ethernet (PoE). Zasilanie poprzez PoE realizowane może być bezpośrednio poprzez Switch lub Injector PoE. Do korzyści, płynących z zastosowania standardu PoE można zaliczyć:

  • skrócony czas oraz koszty instalacji dzięki uproszczonej strukturze okablowania
  • brak konieczności instalowania dodatkowych zasilaczy
  • możliwość zasilenia kamer na odległość do nawet do 250m (tryb EXTEND)

Rys. 4 Zasilanie i transmisja obrazu w technologii PoE

Zdalna konfiguracja i obsługa

Połączenie P2P przez chmurę

Do realizacji połączenia z siecią kamera wykorzystuje standardowy interfejs Ethernet (self-adaptive) o prędkości 10/100 Mbps. Połączenie to umożliwia konfigurację pracy, modyfikacja parametrów obrazu oraz podgląd na żywo i odtwarzanie nagrań (kamery ze slotem microSD). Realizacja samego połączenia może być realizowana na trzech, różnych platformach:

  • program iVMS-4200 oraz iVMS-5200 - dedykowane oprogramowanie do zarządzania monitoringiem wizyjnym, pozwalające na zaawansowane modyfikacje całości systemu oraz zarządzanie parametrami detekcji zdarzeń i inteligentnej analizy obrazu
  • przeglądarka internetowa WEB - pozwala na szybkie nawiązanie połączenia z wykorzystaniem adresu IP kamery, zapewniając dostęp do pełnej funkcjonalności urządzenia. Do systemów Hikvision zalecane jest korzystanie z przeglądarki Internet Explorer.
  • aplikacja mobilna Hik-Connect - mobilna platforma na systemy Android oraz iOS, dająca możliwość podglądu na żywo, odtwarzania nagrań oraz odbierania powiadomień o zdarzeniach w obrębie systemu. Platforma Hik-Connect wykorzystuje połączenie przez chmurę, co eliminuje konieczność przekierowania portów na routerze

Wykorzystanie chmury do nawiązania połączeń między systemem a użytkownikiem pozwala na dostęp i konfigurację kamery z dowolnego miejsca z dostępem do internetu - zarówno na urządzeniach mobilnych jak i stacjonarnych (PC, Laptop).

Oprogramowanie klienckie iVMS-4200 służy do podglądu, nadzoru i konfiguracji rejestratorów analogowych, sieciowych oraz kamer IP marki Hikvision (pozwala na stworzenie systemu hybrydowego) poprzez sieć. Aplikacja pozwala na zarządzaniem maksymalnie 256 urządzeniami na maksymalnie 4 monitorach. Na jednym ekranie może być wyświetlony obraz z maksymalnie 64 kamer. Oprócz podglądu i konfiguracji pozwala m.in na zdalne odtwarzanie nagrań, wyświetlanie komunikatów alarmowych, dwukierunkową transmisję dźwięku, używanie wielopoziomowych e-map do podglądu.

Producent:

Hikvision

Przetwornik:

1/3" CMOS Progressive scan

Rozdzielczość:

4 Mpx

Obiektyw:

2.8-12mm

Standard transmisji:

IP

Kompresja obrazu:

H.265+/ H.265/ H.264+/ H.264/ MJPEG

Oświetlacz IR:

20m

Funkcje obrazu:

True WDR, 3D-DNR, BLC, HLC, ROI

Inne:

IK10, Slot microSD

Klasa szczelności:

IP66

Zasilanie:

12V DC, PoE

image
image
Stan Nowy
Marka hikvision
Technologia IP
Funkcje nagrywanie na kartę pamięci, sterowanie PTZ, szeroki zakres dynamiki (WDR)
Typ kamery kolorowa, na podczerwień
Obudowa kopułkowa (dome)
Rozdzielczość 4
Klasa szczelności kamery IP67
Zasięg podczerwieni 100
Model HWP-N2404IH-DE3 C
Kod producenta 88-053#